O NÁS 

Van Life Bar vznikl na začátku roku 2021, ale myšlenka se zrodila již mnohem dříve. 


Náš příběh

Jsme dlouholeté kamarádky a na společnou cestu nás svedly svatby a eventy. Pořádání akcí je naší vášní a již dlouho jsme snily o pojízdném baru, který by s námi jezdil rozdávat radost. Začátkem roku 2021 jsme se rozhodly, že nelehká doba si žádá velké činy a nyní Vám s radostí můžeme představit náš Van Life Bar. Naší vymazlenou lásku na třech kolech, která přijede kdykoli a kamkoli za Vámi a rozzáří tak Vaši svatbu či akci.

Naše filozofie

Naší hlavní myšlenkou je dělat věci pečlivě, kvalitně a stylově. Zakládáme si na detailech. Naše tříkolka je zbrusu nová, do detailu vyladěná a je připravená vyjet za Vámi a rozzářit Vaši svatbu, party nebo jen zpříjemnit odpoledne s přáteli. Součástí autíčka je i příjemné posezení, které ideálně dokreslí perfektní atmosféru Vašeho dne. 

Naše autíčko

Náš pojízdný bar obsahuje dva výčepní kohouty, kde lze čepovat Prosecco/Frizzante, pivo, Cider či víno. Obsahuje kvalitní chladící systém Lindr, který hravě uchladí až 100l Prosecca za hodinu. Večerní atmosféru doladí dekorativní světýlka a podsvícený bar. 


Věříme, že náš Van Life Bar udělá radost nejen Vám, ale i Vašim přátelům.